Centrum

4. Szkoła Letnia II stopnia Nauczanie o Holokauście

Data: 01.07.2018 - 04.07.2018
Miejsce: Zamek w Przegorzałałch, ul. Jodłowa 13, 30-252 Kraków
Organizator: Katedra UNESCO ds. Edukacji o Holokauście Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kontakt: szkola.letnia.rekrutacja2018@gmail.com

Katedra UNESCO ds. Edukacji o Holokauście Uniwersytetu Jagiellońskiego

współpraca:

Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem w Jerozolimie, Instytut Europeistyki UJ oraz Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie

sponsor projektu:

Fundacja Koret

ogłaszają nabór do

Czwartej Szkoły Letniej II stopnia

Nauczanie o Holokauście
Kraków, 1 - 4 lipca 2018

Oferta skierowana jest do nauczycieli, edukatorów, liderów społeczności lokalnych, działaczy organizacji pozarządowych, pracowników instytucji kultury oraz do absolwentów dziesięciu edycji Szkoły Letniej stopnia podstawowego (2006-2015), którzy mogą wykazać się ponadprzeciętną aktywnością w zakresie nauczania i upamiętnienia Holokaustu, a także do osób, które aplikowały do dowolnej edycji Szkoły Letniej stopnia podstawowego, lecz nie zostały zakwalifikowane do udziału ze względu na zbyt wysokie kwalifikacje w zakresie nauczania o Holokauście oraz do osób kandydujących do poprzednich edycji Szkoły Letniej II stopnia, które nie zostały zakwalifikowane ze względu na brak miejsc.