Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Galeria

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wykład dr. Kwiecińśkiego w Centrum Kultury Studenckiej UMCS

W dniu 28.03 w Centrum Kultury Studenckiej UMCS "Chatka Żaka" w Lublinie odbył się wykład dr. Bartosza Kwiecińskiego z Centrum Badań Holokaustu UJ pt. "Antysemityzm w współczesnej Polsce" oraz prezentacja studiów II stopnia na kierunku europeistyka o specjalności: wiedza o Holokauście i totalitaryzmach. Dr Kwieciński przedstawił również lubelskim studentom ofertą studiów i perspektywy zawodowe absolwentów WSMiP UJ

Dnia 28.03 o godzinie 10:00 w Centrum Kultury Studenckiej UMCS  "Chatka Żaka" w Lublinie  odbył się wykład dr. Bartosza Kwiecińskiego z Centrum Badań Holokaustu UJ pt. "Antysemityzm w współczesnej Polsce" oraz prezentacja studiów II stopnia na kierunku europeistyka o specjalności: wiedza o Holokauście i totalitaryzmach.

Dr Kwieciński przedstawił również lubelskim studentom ofertą studiów i perspektywy zawodowe absolwentów WSMiP UJ. Bezpłatne materiały promocyjne WSMiP UJ zostały umieszczone w księgarni oraz w ogólnodostępnych dla studentów panelach promocyjnych.

Spotkanie odbyło się dzięki życzliwości Pani Rektor d/s studenckich UMCS prof.Urszuli Bobryk oraz Pani prof. Marii Sękowskiej.

Dziękujemy i zachęcamy lubelskich studentów do kontynuowania nauki na UJ! 

Zobacz galerię zdjęć