Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Galeria

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wykład dra Bartosza Kwiecińskiego w PWSZ im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Dnia 7.04. br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu odbył się wykład dra Bartosza Kwiecińskiego z Centrum Badań Holocaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego mający na celu przybliżenie studentom tamtejszej uczelni programów studiów oferowanych przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Dnia 7.04. br.  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu odbył się wykład dra Bartosza Kwiecińskiego z Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego mający na celu przybliżenie studentom tamtejszej uczelni programów studiów oferowanych przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Podczas spotkania omówiono programy stypendialne, możliwości wyjazdów zagranicznych oraz perspektywy zawodowe absolwentów. Zostały rozdystrybuowane materiały promocyjne WSMiP. Studenci PWSZ w Oświęcimiu zostali także zaproszeni na obchody Dnia Europy, które mają mieć miejsce dnia 8.05. br. w Zamku w Przegorzałach i organizowane są przez studentów zrzeszonych we wszystkich kołach naukowych działających w Instytucie Europeistyki.

Za spotkanie dziękujemy JM Rektorowi PWSZ w Oświęcimiu Panu prof. dr hab. Witoldowi Stankowskiemu oraz Panu Rektorowi dr Krzysztofowi Żarnie, który niezwykle serdecznie przywitał gości z Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego w murach oświęcimskiej uczelni oraz innym wykładowcom PWSZ w Oświęcimiu, zaangażowanych w spotkanie z dr Bartoszem Kwiecińskim oraz Panią Barbarą Mroczek reprezentującą Koło Naukowe "Memento".

Frekwencja na spotkaniu promocyjnym była ogromna!

Dziękujemy i zapraszamy studentów oświęcimskiej uczelni do kontynuowania studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim!

Zobacz galerię zdjęć